Darmowa dostawa od 199,00 zł

Obroże na pchły i kleszcze dla kota

17 produktów

W tym dziale naszego sklepu zoologicznego TuZwierzaki.pl znajdziesz obroże na pchły i kleszcze dla kota. W swojej ofercie posiadamy produkty znanych producentów, cenionych na rynku zoologicznym. Z pewnością znajdziesz obrożę przeciw insektom odpowiednią dla Twojego kota. Ochrona przed insektami to niezwykle istotna część opieki nad naszym pupilem. Zadbaj o swojego kota z TuZwierzaki.pl!

Obroże na pchły i kleszcze dla kotów w TuZwierzaki.pl

W asortymencie naszego sklepu zoologicznego znajdziesz obroże na pchły i kleszcze dla kota takich marek jak Over Zoo, Bayer, BeapharPess i innych. Są to produkty najwyższej jakości. Stworzone z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo naszych pupili. Znajdziesz obroże regulowane dla kota o długości 30cm, 35cm, 38cm. Dlatego bez problemu dopasujesz ją do gabarytów swojego mruczka.

Obroże dla kota na pchły i kleszcze zawierają środki aktywne, które skutecznie zabijają i odstraszają insekty. Preparaty ten uwalniają się stopniowo. Zapewniają ochronę przeciw pchłom najczęściej do 3 miesięcy i do 1 miesiąca chronią przed kleszczami. Dokładne informacje zawsze znajdziesz w opisach produktu oraz instrukcji producenta znajdującej się na opakowaniu.

Preparaty na pasożyty, którymi nasączone są obroże, są bezpieczne dla kotów. O ile przestrzegasz zaleceń producenta, zawartych na opakowaniach produktów. Ważne jest, by ilość środka w obroży była dostosowana do wagi zwierzęcia. 

Obroże przeciw pchłom i kleszczom dla kociąt

Jesteś opiekunem małego kociaka? Dla niego także znajdziesz odpowiednią obrożę dla kociąt przeciw ektopasożytom w sklepie TuZwierzaki.pl! Polecamy produkty Over Zoo. Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla kociąt opiera swoje działanie na olejkach eterycznych, które działają delikatnie. Odstraszają insekty, a jednocześnie są bezpieczne dla Twojego kociego malucha. 

Uchroń kota przed pchłami i kleszczami z TuZwierzaki.pl

Sezon na pchły trwa praktycznie cały rok. Jednak szczególną uważność należy zachować w okresie aktywności kleszczy. Pamiętaj, że te owady przenoszą niebezpieczne choroby, które w porę nieleczone mogą zakończyć się śmiercią. Zadbaj więc o swojego pupila z nami! Postaw na ochronę! Zaopatrz się w obroże przeciw kleszczom i pchłom dla kota w TuZwierzaki.pl

Pamiętaj, by zawsze dokładnie oglądać swojego kociaka po spacerach i szybko reagować i wyciągać kleszcze. Nawet jeśli stosujesz preparaty ochronne przeciw insektom! Warto być czujnym.

Jeśli masz jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 521 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
wszystko zgodne z opisem ;-)
2024-05-20
Wszystko ekstra i szybko
pixel