Darmowa dostawa od 199,00 zł

Mieszanki ziołowe i roślinne dla gryzoni

136 produktów

Mieszanki ziołowe i warzywne dla gryzoni to nie tylko doskonałe uzupełnienie ich podstawowej diety, ale także świetne źródło witamin, minerałów oraz włókna, niezbędnego w procesie trawienia. W odróżnieniu od gotowych mieszanek żywieniowych, w ich składzie nie znajdziemy skrobi i węglowodanów, posiadających negatywny wpływ na zdrowie i kondycję zwierząt. Wybierając mieszanki ziołowe czy warzywne, mamy możliwość samodzielnego komponowania pożywienia dla gryzoni, które z pewnością wyróżniać będzie się wyższą jakością, a także brakiem składników niepożądanych w diecie poszczególnych zwierząt. Do wyboru mamy:

  • monolityczne mieszanki ziołowe, wśród których wyróżnić można przede wszystkim siano, które jest podstawowym składnikiem diety królików, a także niezbędnym elementem w żywieniu innych gryzoni. W asortymencie dostępne są także suszone liście truskawek, malin, porzeczki, jeżówki, skrzypu polnego, pokrzywy, mniszka lekarskiego, babki lancetowatej, malwy, a także owoce dzikiej róży. Uzupełnienie diety z wykorzystaniem suszonych ziół pozwala wzmocnić odporność zwierząt, a przede wszystkim, dopasować ich dietę do pożywienia zdobywanego w warunkach naturalnych.
  • mieszanki warzywne i ziołowe, w skład których wchodzą zarówno suszone warzywa, ale także gotowe kompozycje składające się z miksów warzyw, mieszanek warzywno-ziołowych, miksów ziołowych oraz kwiatowych. Wszystkie wymienione suszone mieszanki wolne są od substancji konserwujących, a także poprawiających ich kolor czy smak, przez co chętnie wybierane są nie tylko przez wymagających właścicieli gryzoni, ale także osoby zajmujące się hodowlą zwierząt.
  • batony, składające się wyłącznie z naturalnych składników, będące doskonałym źródłem witamin i minerałów. W odróżnieniu od kolb, w batonach nie znajdziemy skrobi i węglowodanów, przez co podawanie ich gryzoniom jest znacznie bezpieczniejsze. Batony posiadają specjalną zawieszkę, umożliwiającą swobodne zawieszenie ich w klatce.
  • przekąski - w formie gryzaków, paśników czy miksów warzywno - ziołowych, które podawać można między stałymi posiłkami. Wszystkie przysmaki to kompozycje z naturalnym i bezpiecznym składem.
  • kolby weekendowe - składające się z ziół, warzyw, owoców i orzechów, które swoją wielkością umożliwiają zastąpienie klasycznej karmy podczas weekendowych wyjazdów.

Oferujemy mieszanki ziołowe i warzywne sprawdzonych marek, takich jak NestorWio-MarVitapol czy Certech, które gwarantują bezpieczne pochodzenie poszczególnych składników, wolne od oprysków i szkodliwych substancji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 540 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
Jestem bardzo zadowoloną klientką.
2024-06-05
Jestem bardzo zadowolona
pixel