Darmowa dostawa od 199,00 zł

Zabawki piszczące dla psa

225 produkty

Głośne, niejednokrotnie uciążliwe w odbiorze, a mimo to tak bardzo uwielbiane przez psy. W czym tkwi fenomen piszczących zabawek dla psa? Kupując jedną z zabawek, która wydaje dźwięk po naciśnięciu, nie masz 100% pewności, że spodoba się ona Twojemu psu. Chociaż są rasy, dla których ów zabawki są szalenie ważne, a same psy bardzo chętnie bawiłyby się nimi cały czas. Mowa tu o psach ras myśliwskich. Sprawdź, dlaczego psy wręcz kochają piszczące zabawki.

Jak działają zabawki piszczące?

Dźwięk, jaki wydostaje się z zabawki po naciśnięciu jej przez psa, przypomina dźwięk wydawany przez gryzonie. Małe zwierzęta są zazwyczaj obiektem polowań psów myśliwskich. Zainteresowanie więc zabawkami wydającymi dźwięki przez psa wynika głównie z instynktu łowieckiego. Fakt zainteresowania psów piszczącymi zabawkami ma jeszcze jedno podłoże. Pies pod kątem genealogicznym pochodzi od wilka i w każdym z nich drzemie, chociaż krzta łowcy. Dźwięki wydawane przez zabawkę słyszalne są dopiero po ugryzieniu bądź naciśnięciu jej. Twój pies dźwięk ten odbiera jako zwycięstwo nad przeciwnikiem. Z tego powodu najchętniej wybierane z zabawek dla psa są zabawki z piszczałka.

Rodzaje zabawek dla psa z piszczałką 

Zabawki wydające dźwięki dla psa to nie tylko zabawki gumowe, ale także bardzo często pluszowe. Niezależnie od materiału, z jakiego zostały wykonane, zainteresowanie psów wzbudza wbudowana piszczałka. Zabawka jest zazwyczaj atrakcyjna do momentu jej uszkodzenia. Ze względu na łatwość utrzymania czystości właściciele zazwyczaj stawiają na zabawki wykonane z gumy.

Piszczące zabawki zazwyczaj kształtem przypominają różnego rodzaju zwierzątka. Z powodzeniem możesz znaleźć także zabawki w kształcie kości. Psy zabawki z piszczałką traktują poniekąd jako swoje "ofiary". Zabawa z czworonogiem polegająca na zabieraniu zabawki, znacząco zwiększa zarówno atrakcyjność zabawki, jak i całej zabawy. 

Najlepsze zabawki piszczące dla psa 

W asortymencie naszego sklepu zoologicznego TuZwierzaki.pl czekają na Ciebie piszczące zabawki do gryzienia wykonane z wytrzymałych materiałów. Wybierz angażujący gryzak dla psa w kształcie udka z kurczaka, kiełbasy lub gazety. Posiadamy także pluszowe zabawki z piszczałką. Miękkie pluszowe zabawki dzięki wbudowanej piszczałce są bardziej atrakcyjne dla psa. Polecamy zabawki pluszowe dla psów ze sklepów zoologicznych, ponieważ są bardziej wytrzymałe na gryzienie od zabawek pluszowych dla dzieci. 

Znajdziesz u nas także piłki piszczące dla psa. Piłki występują w formie gładkiej oraz z kolcami. Piłki z kolcami dbają przy okazji o zęby i dziąsła Twojego psa. Ponadto piszczałka wewnątrz piłki zachęca psa do gryzienia jeszcze bardziej! Ponadto posiadamy piłki piszczące ze sznurem do przeciągania. Dzięki tak uniwersalnej zabawce możesz również spędzić czas z psem na zabawie w przeciąganie. 

Pamiętaj, że żadna zabawka dla psa nie jest niezniszczalna. Zabawki z piszczałką służą przede wszystkim do zabawy. Oczywiście każdemu, nawet najspokojniejszemu pupilowi może odbić. Pies w ciągu kilku sekund rozerwie zabawkę na strzępy. Dlatego jak sama pogryziona zabawka nie zrobi psu krzywdy, tak uważaj na zawartość zabawki. 

Zabawki z piszczałką dla małych i dużych psów

Każdy pies kocha zabawki piszczące niezależnie od rozmiarów. Dlatego, jeśli masz małego psa, możesz postawić na małe piłki, gumowe gryzaki czy mniejsze pluszowe zabawki.

Wybór zabawki dla psa dużego, która wydaje dźwięk, jest większym wyzwaniem. Odradzamy małe, winylowe, gumowe lub lateksowe zabawki. Duże szczeki psa szybko rozprawią się w ową zabawką. Polecamy wybrać większych rozmiarów zabawki lateksowe lub zabawki pluszowe. 

Polecamy, by nie podawać zabawek piszczących psom lękliwym, strachliwym i sukom z ciążą urojoną. Nie każdy pies musi lubić zabawki wydające dźwięki i jest to kompletnie w porządku. 

Kup zabawkę dla psa z piszczałką na TuZwierzaki.pl

Wybierając akcesoria, jakie znaleźć mają się w asortymencie naszego sklepu, kierujemy się opiniami oraz spostrzeżeniami naszych klientów. To właśnie dzięki temu możemy Ci zaoferować najlepiej sprawdzające się zabawki piszczące dla psa. Zabawki, jakie posiadamy w naszym sklepie zoologicznym TuZwierzaki.pl, różnią się nie tylko kolorem, ale także kształtami oraz materiałem wykonania. Każda z piszczących zabawek jest jednak niewątpliwie wykonana z najwyższą starannością.

Oferujemy zabawki renomowanych firm, takich jak Duvo+, TrixieCoockoo czy EbiZapoznaj się z naszymi propozycjami piszczących zabawek. Zapraszamy do zakupów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 580 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Szybko sprawnie oceniam na 5
2024-07-10
Szybko, sprawnie i towar zgodny z opisem. Polecam
pixel