Darmowa dostawa od 199,00 zł

Bosch

17 produktów

Bosch oferuje produkty żywieniowe dla psów i kotów, wyróżniające się ciekawymi kompozycjami smakowymi, a także doborem starannie wyselekcjonowanych kawałków mięsa. Karmy te dopasowane są nie tylko do wieku zwierzęcia, ale także jego wielkości, dzięki rozróżnieniu wielkości kawałków. Biorąc pod uwagę karmy przeznaczone dla psów, oprócz rozróżnienia ich na kategorie Junior, Adult, Senior, Bosch oferuje także serie:

  • Bosch Sensitive - doskonałą dla psów z nietolerancjami pokarmowymi oraz wrażliwych na niektóre produkty, takie jak, chociażby białko. Karmy te opierają się na lekkostrawnym mięsie, takim jak kurczak, królik czy jagnięcina, a dodatkowo nie zawierają białka mleka krowiego. Nie są to jednak produkty w pełni hipoalergiczne i nie mogą zastępować zaleconych przez weterynarza w przypadku wykrycia alergii u zwierzęcia;
  • Bosch Soft - która także skierowana jest do żywienia psów, ze stwierdzonymi nietolerancjami i alergiami. W tym przypadku mamy do czynienia z karmą, która w swoim składzie zawiera tylko jedno źródło białka, co jeszcze bardziej eliminuje ryzyko powstawania problemów trawiennych. Dodatkowo zrezygnowano z wykorzystania zbóż na rzecz warzyw i owoców, co równoważy energetyczność mieszanek.

Oprócz propozycji dla psów, w ofercie Bosch, nie zabrakło linii przeznaczonej dla kotów, tzw. Sanabelle. Wyróżnić tu możemy serię przeznaczoną dla kociąt do 12. miesiąca życia - Kitten, oraz powyżej roku - Grande. Dodatkowo, dla kotów ze schorzeniami oraz problemami trawiennymi, powstała seria Sensitive. Karmy z oznaczeniem Sterilized przeznaczone są dla kotów po zabiegu sterylizacji, a Dental - dla zwierząt z problemami dotyczącymi prawidłowej higieny jamy ustnej oraz borykającymi się z kamieniem nazębnym.

Oprócz suchych karm dla psów i kotów w ofercie firmy Bosch znajdziemy także karmy mokre dla kotów oraz szereg przekąsek dla zwierząt, w postaci ciasteczek oraz snacków, a także ceniony olej z łososia, pozytywnie wpływający na sierść.

Karmy Bosch oferowane są już od 1960 roku. Niemiecka jakość produktów żywieniowych dla psów i kotów zyskała uznanie najbardziej wymagających klientów na całym świecie. Troska o zapewnienie jak najwyższej jakości pożywienia dla zwierząt, pozbawionego przeciwutleniaczy czy substancji poprawiających jej smak i zapach to priorytet dla producenta. Zgodnie z zasadami firmy, receptura jest ciągle udoskonalana, co pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie jej do potrzeb psów i kotów, co w efekcie przynosi korzyści nie tylko ze strony układu pokarmowego, ale także kondycji czy wyglądu zwierząt.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 499 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
Ok
2024-04-14
Szybko i bez żadnych problemów
pixel