Darmowa dostawa od 199,00 zł

Legowiska dla małego psa

11 produktów

Jeśli jesteś opiekunem psa rasy małej albo szczeniaka, zainwestuj w wygodne legowisko dla małego psa. Sen jest niezwykle ważny dla każdego psa. Dlatego w legowisku psy spędzają bardzo dużo swojego czasu. Legowisko dla psa to inwestycja, która posłuży na długie lata dla Twojego pupila. Z tego powodu porządnie zastanów się nad wyborem posłania dla małego psa.

Legowisko dla małego psa, czyli jakiego?

Za psy małych ras uważa się czworonogi, których waga nie przekracza 10 kg. Właśnie w tej kategorii znajdziesz posłanie dla takiego psa. Do psów małych ras zalicza się między innymi:

  • Chihuahua
  • Mops
  • Shih Tzu
  • York
  • Pekińczyk
  • Sznaucer miniaturowy
  • Jack Russell Terrier
  • Pomeranian
  • Cavalier King Charles Spaniel
  • West Highland White Terrier

Legowiska przeznaczone dla małych psów mogą być oznaczone rozmiarem XS lub S. 

Jakie legowiska dla małych psów?

Przede wszystkim wygodne i przytulne. W internetowym sklepie zoologicznym TuZwierzaki.pl możesz wybrać idealne legowisko dla małego psa. Nasza oferta obejmuje legowiska dla małych psów z wysokimi ściankami oraz niskimi. Dobrać możesz również poduszkę do legowiska dla psa lub kupić posłanie z poduszką. Poduszka w legowisku dla małych psów odgrywa ważną rolę. Oprócz zwiększenia wygody chroni małego psa od zimna podłogi.

Kształt legowiska powinieneś dobrać do preferencji swojego psa. Niektóre psy wolą wyższe ścianki legowiska, by oprzeć na nich głowę. Taką rasą psów są mopsy czy buldogi, gdyż wyżej ustawiona głowa pomaga im lepiej oddychać. Może Twój mały pies woli legowisko owalne lub okrągłe?

Legowiska dla małego psa mają od spodu zamontowane elementy antypoślizgowe. Zapewniają one stabilność legowiska. Legowisko nie będzie się nadmiernie przesuwać ani ruszać, by nie zakłócać snu Twojego psa. Gdy pieskowi przyjdzie ochota na zabawę, legowisko nadal będzie stać w miejscu podczas wskakiwania psa do posłania. Jeśli chcesz, by posłanie dla psa było bardziej stabilne, zaopatrz się w akcesoria pod legowisko. Mata pod legowisko dla psa na pewno sprawi, że legowisko nigdzie się nie ruszy.

Jeśli nie możesz zapewnić psu spokojnego miejsca w pokoju, zajrzyj na budki dla psa. Znajdziesz tam zamknięte legowisko budkę dla psa. Budka dla psa da więcej prywatności małemu pupilowi i zapewni odosobnioną przestrzeń.

Przez duży wybór kolorów i wzorów wybór legowiska dla psa może wydawać się trudny. Spokojnie! Kolor i wzór legowiska dobierz pod swoje wnętrze. Estetyczne legowiska są ciekawym elementem podkreślającym Twój pokój.

Materiały, z których wykonane są legowiska dla psa, należą do miękkich i przyjemnych w dotyku. Niektóre legowiska są stworzone z materiałów odpornych na zadrapania.

Wybierając rozmiar legowiska dla małego psa, kieruj się wygodą swojego pupila. Rozmiar legowiska powinien być większy od rozmiaru Twojego psa, by zapewnić mu swobodę ruchu. Nigdy nie wiesz, w jakiej pozycji Twój mały pies będzie chciał dzisiaj zasnąć. 

Pamiętaj, by ustawić posłanie dla małego psa w spokojnym miejscu. Legowisko nie powinno stać w ruchliwej przestrzeni, ponieważ pies nie zazna spokoju. Ciągle ktoś mu będzie przeszkadzał. Niewyspany pies to pies apatyczny, bez energii na zabawę, nieszczęśliwy. Dlatego przygotuj dla swojego małego psa cichy kąt, z daleko od hałasu i ludzi. 

Legowisko dla szczeniaka

Legowisko dla psa małego może być również przeznaczone dla szczeniaka. Jeśli przyjmujesz pod dach nowego członka rodziny, koniecznie zaopatrz się w małe legowisko dla psa. Już od najmłodszych lat powinieneś uczyć swojego szczeniaka spania w kojcu dla psa. Przy wyborze legowiska dla szczeniaka nie musisz zwracać uwagi na wygląd legowiska. Małe psy lubią gryźć swoje nowe legowisko, ponieważ chcą sobie ulżyć podczas procesu wyrastania nowych ząbków. 

Legowisko dla małego pupila nie tylko do domu

Komfortowe legowisko dla psa posłuży nie tylko w domu, ale także w trakcie podróży. Gdy Twój pies stresuje się jazdą samochodem, zabierz dla niego przedmiot, który zna. Legowisko dla psa będzie tym akcesorium, które pomoże Twojemu małemu psu załagodzić stres i emocje związane z podróżą. Rozłóż posłanie dla psa na tylnym siedzeniu i ruszaj w drogę! Podczas jazdy Twój zwierzak będzie mógł się wygodnie rozłożyć w legowisku.

Gdzie kupić legowisko dla małego psa? Na TuZwierzaki.pl!

Jak widać, legowisko dla małego pieska jest bardzo ważnym przedmiotem dla naszego pupila. Gwarantuje bezpieczeństwo, ciepło i komfort. Przede wszystkim pozwala się wyspać. Z tego powodu pies będzie szczęśliwy i pełny energii do zabawy. Poważnie przemyśl wybór legowiska dla małych psów. To inwestycja w dobry sen, wygodę i uśmiech Twojego psa.

W naszym sklepie zoologicznym TuZwierzaki.pl znajdziesz produkty znanych marek jak Diamsil, Trixie i Duvo+. Jeśli masz pytania, Ekipa TuZwierzaki chętnie na nie odpowie. Skontaktuj się z nami. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 498 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
Z przyjemnością wracam do tego sklepu. Sprawnie, miło i wygodnie!
2024-03-21
Obsługa szybka i sprawna
pixel