Darmowa dostawa od 199,00 zł

Zabawki i akcesoria dla małych zwierząt

72 produkty

Urządzając przestrzeń życiową małych zwierząt domowych, warto pamiętać o uwzględnieniu w niej miejsca na zabawę. Asortyment zabawek i akcesoriów dla gryzoni jest całkiem pokaźny, a więc każdy bez problemu znajdzie coś, co zadowoli zarówno zwierzęta, jak i samego właściciela, głównie pod kątem wizualnym i estetycznym. Zabawki i wszelkie akcesoria, z jakimi styczność mają gryzonie, powinny być wybierane adekwatnie do ich wielkości, aby były w pełni bezpieczne, a zwierzę mogło swobodnie z nich korzystać. Mając na uwadze wszelkie priorytety, jakimi kierują się właściciele gryzoni przy zakupie zabawek i akcesoriów, stworzyliśmy asortyment, w skład którego wchodzą:

  • elementy wyposażenia klatki, wśród których dostępne są drabinki i mostki wykonane z naturalnego drewna, poddanego oczyszczaniu, celem pozbycia się ostrych krawędzi. Wśród akcesoriów do urządzenia przestrzeni w klatce wspomnieć należy także o huśtawkach dla chomika. Wszystkie te zabawki są w pełni bezpieczne dla gryzoni i nie posiadają na tyle małych otworów, które mogłyby spowodować problem z wydostaniem się zwierzęcia.
  • akcesoria na przysmaki, które mogą pełnić także funkcję zabawek. Na szczególną uwagę zasługują specjalne kule, oferowane w dwóch rozmiarach, pozwalające na umieszczenie w nich siana. Pozwala to na zachowanie czystości i świeżości podawanego posiłku. Dodatkowo dostępne są zabawki zarówno drewniane, jak i wykonane z tworzywa sztucznego, pozwalające na umieszczeniu w specjalnych otworach ulubionych przysmaków.
  • zabawki, zarówno dla gryzoni, jak i królików. W asortymencie sklepu dostępne są specjalne kule dla chomików, wyposażone w otwory wentylacyjne, w których zwierzę może wykonywać aktywność fizyczną bez obaw o zniszczenie elementów mieszkania. Godne uwagi są także zabawki wykonane z sizalu które mogą być dodatkowo wykorzystywane zarówno jako narzędzie do ścierania siekaczy. W ofercie znalazły się także drewniane zabawki z dzwoneczkiem, które podczas ruchu wydają przyjemny dźwięk.
  • szelki dla królików i gryzoni - przydatne nie tylko podczas podróży, ale również wyjścia na spacer. Ze względu na dopasowanie rozmiaru szelek do wielkości zwierzęcia, gwarantują one bezpieczeństwo i uniemożliwiają wyswobodzenie się z nich podczas wyjść na zewnątrz.

Zabawki dla gryzoni to nie tylko element dekoracyjny w klatce, ale także akcesoria, które umożliwiają wykonywanie aktywności fizycznych przez zwierzęta, bez konieczności opuszczania przez nie swojej klatki. W ofercie sklepu dostępne są produkty znanych i docenianych marek, takich jak TrixieSavic czy Duvo+.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 546 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-05
Jestem bardzo zadowolona
2024-05-28
zadwlona
pixel