Darmowa dostawa od 199,00 zł

Zabawki dla szczeniaka

74 produkty

Szczenięta, jak dzieci posiadają niezliczone pokłady energii, a pozostawienie ich samych sobie grozi możliwością zniszczenia znajdujących się w pobliżu przedmiotów. Kluczowym jest więc zapewnienie młodym psom rozrywki w postaci zabawek, które skutecznie zajmą ich czas. Wiele z zabawek dla szczeniąt to nie tylko akcesoria zapewniające rozrywkę, ale także wspomagające podczas ząbkowania czy pełniące rolę edukacyjną. Zabawki dla szczeniaka odgrywają również kluczową rolę pod względem prawidłowego rozwoju, a także pozwalają zadbać o aktywność fizyczną zwierząt. Na asortyment sklepu składają się:

  • gryzaki - ważne ze względu nie tylko na możliwość ukojenia bólu podczas ząbkowania, ale także zaspokojenia potrzeby żucia, która u szczeniąt jest nadzwyczaj duża. Gryzaki doskonale zajmują czas szczeniaka, dzięki czemu ryzyko niszczenia mebli i innych przedmiotów zostaje zminimalizowana. W naszym sklepie dostępne są zarówno gryzaki wytworzone z wytrzymałej na uszkodzenia gumy, ale także z tworzywa sztucznego, które można dodatkowo schłodzić, aby zmaksymalizować uczucie ulgi dla szczeniaka. Na uwagę zasługują także specjalne zabawki do żucia, które są uwielbiane przez młode psy.
  • zabawki edukacyjne, interaktywne i do nauki jedzenia - pozwalające na zajęcie psa w czasie wolnym. Większość z nich wymaga zastanowienia się przez zwierzę, jaki ruch wykonać, aby móc wydostać ulubiony przysmak. To świetne rozwiązanie nie tylko pozwalające na zabawę, ale także na naukę jedzenia, szczególnie jeśli nasz szczeniak jest niejadkiem. Zabawa połączona z jedzeniem z pewnością sprawi, że posiłki będą zjadane w całości. Doskonałym rozwiązaniem do nauki spokojnego jedzenia są specjalne maty, które oprócz miejsc na karmę, posiadają także specjalne miejsce na różnego rodzaju pasty, które pies może zlizywać z powierzchni maty.
  • pluszaki - pełnią nie tylko funkcję zabawki do szarpania czy podrzucania, ale także doskonale sprawdzają się w zapewnianiu poczucia bezpieczeństwa dla szczeniaków. Pluszaki bardzo często posiadają sznurki, które ułatwiają chwytanie i zabawę, a wiele z nich dodatkowo wyposażonych jest w elementy piszczące.

Zabawki dla szczeniaków spełniać mogą różne funkcje, od edukacyjnych poprzez uśmierzających ból po pełniące funkcję rozrywkowe. Istotną zaletą jest różnorodność asortymentu, a także wyselekcjonowanie najbardziej lubianych przez szczenięta rozwiązań. Jednak najważniejszym elementem, łączącym wszystkie oferowane w sklepie zabawki, jest ich wysoka jakość, a także wykorzystanie w pełni bezpiecznych dla zwierząt materiałów.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 498 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-26
Sprawnie i szybko
2024-03-17
Polecam i napewno jeszcze zamówie :)
pixel