Darmowa dostawa od 199,00 zł

Versele-Laga

103 produkty

VERSELE-LAGA to międzynarodowy producent wysokiej jakości produktów żywnościowych i pielęgnacyjnych dla zwierząt domowych i użytkowych. Versele-Laga oferuje ponad 2100 zbilansowanych produktów żywnościowych i pielęgnacyjnych. W sklepie internetowym TuZwierzaki.pl oferujemy produkty marki Versele-Laga, przeznaczone przede wszystkim dla małych zwierząt hodowlanych. Proponujemy karmy bytowe oraz pokarmy uzupełniające, przysmaki oraz odświeżacze do klatek. Do najpopularniejszych produktów Versele Laga należą 2 linie:

  • Versele-Laga Nature – w ramach tej linii oferujemy karmę dla szynszyli, koszatniczek, świnek morskich, królików, szczurów i innych małych gryzoni
  • Versele-Laga Complete – w naszym sklepie jest karma dla dorosłych gryzoni, młodych gryzoni juniorów oraz dla małych zwierząt z problemami pokarmowymi
  • Versele-Laga Prestige – w tej linii znajdziecie karmę dla ptaków egzotycznych, kanarków i papug

Oferta Versele-Laga jest bardzo chętnie wybierana przez hodowców i doświadczonych klientów. Marka dostarcza wysokiej jakości produkty żywnościowe i pielęgnacyjne, które są zdrowe, zbilansowane i zróżnicowane. Wszystkie produkty są przebadane przez naukowców. Każdy produkt jest rzetelnie opisany. Na etykietach podane są wskazówki dotyczące żywienia i pielęgnacji.

Historia Versele-Laga zaczęła się w 1932 roku. Wtedy pradziadek Prudent Versele uruchomił rodzinną firmę o nazwie Versele-Laga, w której skład wchodziła restauracja w ogrodzie i sklep spożywczy. Jego marzeniem było jednak wytwarzanie wysokiej jakości pasz i wprowadzenie ich na rynek. Marka i popularność Versele-Laga szybko rosła. W 1937 roku zbudowano pierwszy zakład produkcji paszy w belgijskim mieście Deinze. Zakład systematycznie się rozrastał i szybko stał się jedną z najnowocześniejszych i najwydajniej pracujących fabryk swoich czasów. Firma Versele-Laga w krótkim czasie przekształciła się w międzynarodowego producenta produktów żywnościowych i pielęgnacyjnych dla zwierząt. Obecnie firma posiada siedem zakładów produkcyjnych w Europie, jeden w Chinach i dwa w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie ponad 15,5 mln zwierząt w niemal 80 krajach na całym świecie otrzymuje produkty żywnościowe Versele-Laga. W Versele-Laga wszystkich pracowników i partnerów firmy łączy ta sama pasja: chęć wzmacniania więzi między człowiekiem a zwierzęciem dzięki stosowaniu najlepszych produktów żywnościowych i pielęgnacyjnych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 592 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-23
Bardzo miła i świetna obsługa paczka szybko u klienta
2024-07-10
Szybko, sprawnie i towar zgodny z opisem. Polecam
pixel