Darmowa dostawa od 199,00 zł

Tropical

164 produkty

Tropical oferuje przekrój produktów niezbędnych do hodowli najpopularniejszych zwierząt domowych. Wśród bogatego asortymentu znajdziemy nie tylko karmy, ale także preparaty pozwalające na utrzymanie w czystości stworzonego im środowiska życia. Wśród oferty firmy Tropical wyróżnić można produkty przeznaczone dla:

  • rybek - mowa tu o przede wszystkim o różnego rodzaju produktach żywieniowych w formie zarówno płatków, jak i granulatu. Dodatkowo Tropical oferuje produkty uzdatniające wodę, a także nadające jej odpowiednie parametry. W ofercie nie zabrakło także preparatów wspomagających wzrost roślin zielonych. Asortyment obejmuje zarówno niezbędne produkty do hodowli rybek w akwariach domowych, jak i w przydomowych oczkach wodnych.
  • gadów i płazów - obejmujące pokarm zarówno w postaci suszonych owadów i ryb, jak i w wygodnej formie granulatu. Tropical oferuje różne wielkości oferowanych karm. Uzupełnieniem oferty jest niewątpliwie możliwość zakupu podłoża do terrarium.
  • ptaków - gdzie w skład oferty wchodzi pokarm dla papużek falistych, kanarków i innych ptaków żywiących się ziarnem, a także mikroelementy, które wzbogacają dietę ptaków.
  • gryzoni - będące zarówno mieszankami zbożowymi z dodatkami suszonych warzyw jak i owoców, a także gotowymi granulatami, przeznaczonymi do karmienia chomików, świnek morskich czy fretek.

Oferowane przez markę Tropical produkty wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością zastosowanych składników. Wypracowane przez lata receptury, są nadal udoskonalane, aby jak najlepiej móc zaspokoić potrzeby żywieniowe zwierząt. Dzięki ofercie produktów uzupełniających takich jak wszelkiego rodzaju preparaty uzdatniające wodę, czy wspomagające leczenie mamy możliwość stworzenie jak najlepszych warunków dla naszych zwierząt domowych. Karmy Tropical oferowane są w opakowaniach o różnej pojemności, przez co mamy możliwość dopasowania wielkości do potrzeb. To z kolei przekłada się na zachowanie świeżości pożywienia przez cały czas.

Tropical to polska marka o ugruntowanej na rynku pozycji. Od ponad 40 lat zajmuje się tworzeniem najwyższej jakości produktów przeznaczonych do hodowli zwierząt. Dzięki inwestycji w najwyższej jakości linie produkcyjne, oferowany asortyment nie ma sobie równych wśród konkurencji. To właśnie dzięki takim maszynom, produkowane mogą być zarówno karmy o mikrogranulkach, wynoszących około 0,5 mm, jak i znacznie większe, typowe granulaty. Za jakość produkowanego asortymentu odpowiada dostosowanie produkcji do certyfikatu jakości ISO 9001, a także systemu kontroli HACCP. Marka Tropical dostępna jest już w 80 krajach i wciąż poszerza się o kolejne rynki.

Producent Tropical

Tropical to polski producent artykułów zoologicznych. Działa od 45 lat tworząc produkty najwyższej jakości. Tropical może pochwalić się linią produkcyjną światowej klasy. Ich produkty są dostępne w ponad 80 krajach. Niezwykle istotne dla firmy Tropical są sprawy środowiska, dlatego ich działalność rośnie według zasad zrównoważonego rozwoju.

Tropical posiada 5 marek, z czego 4 dotyczą rynku zoologicznego. Są to:

•  Tropical - produkty akwarystyczne, terrarystyczne oraz do oczek wodnych,
•  Tropifit - produkty dla gryzoni i królików,
•  Tropidog - produkty dla psów,
•  Tropicat - produkty dla kotów

W naszym sklepie zoologicznym znajdziesz marki Tropical oraz Tropifit.

Marka Tropical w TuZwierzaki.pl

Produkty marki Tropical to artykuły do akwarystyki słodkowodnej i morskiej, terrarystyki oraz oczek wodnych. Marka ta cieszy się zaufaniem klientów, ponieważ jej produkty są najwyższej jakości, stworzone z miłości do zwierząt. W asortymencie naszego sklepu zoologicznego TuZwierzaki.pl znajdziesz ponad 200 produktów tej marki. Jeśli chcesz zadbać o swoje akwarium i terrarium, wybierz produkty Tropical. Sprawdź!

Tropical pokarm dla ryb akwariowych słodkowodnych

Najważniejszymi produktami marki Tropical są specjalistyczne pokarmy dla ryb akwariowych. Możemy wyróżnić kilka linii karm dla ryb Tropical:

•  Tropical Linia Super Premium Gel Formula Line
•  Tropical Linia Super Premium Pro Defence Line
•  Tropical Linia Super Premium Soft Line
•  Tropical Linia Premium Pokarmy Uniwersalne
•  Tropical Linia Premium Pokarmy Dla Pielęgnic
•  Tropical Linia Premium Pokarmy Dla Ryb Dennych
•  Tropical Linia Premium Pokarmy Dla Ryb Morskich
•  Tropical Linia Premium Inne
•  Tropical Linia Standardowa
•  Tropical Linia Naturalna

Szeroki wybór pokarmu dla ryb Tropical pozwoli Ci zapewnić odpowiednio zbilansowaną dietę konkretnym gatunkom ryb. Dobrej jakości pokarm dla ryb to klucz do sukcesu.

Preparaty do akwarium słodkowodnego Tropical 

Preparaty do akwarium są nieocenioną pomocą przy zakładaniu akwarium czy podmianach podmianach wody. Preparaty Tropical pozwolą Ci także zadbać o Twoje rybki akwariowe i rośliny wodne.

W sklepie TuZwierzaki.pl znajdziesz:

•  Tropical preparaty do uzdatniania wody
•  Tropical preparaty do przygotowania “czarnej wody”
•  Tropical preparaty do nawożenia roślin
•  Tropical preparaty do dezynfekcji i zwalczania glonów
•  Tropical preparaty do pielęgnacji i zdrowia ryb
•  Tropical sole akwarystyczne i ketapang

Produkty do akwarium morskiego Tropical

Jeśli w Twoim akwarium żyją zwierzęta morskie, wybierz produkty marki Tropical do akwarystyki morskiej. Akwarium morskie charakteryzuje się innymi parametrami niż akwarium słodkowodne. Dlatego zawsze używaj specjalnych preparatów dostosowanych do potrzeb środowiska morskiego.

Tropical przygotował specjalne karmy dla ryb morskich, a także dla koralowców. Sprawdź także suplementy i sole Tropical do akwarium morskiego.

Tropical produkty do oczek wodnych

Czy w Twoim ogrodzie posiadasz oczko wodne? To niezwykle interesujący element architektury ogrodu. Zadbaj o swoje oczko wodne z produktami Tropical.

Tropical przygotował artykuły dostosowane do potrzeb środowiska oczek wodnych. W TuZwierzaki.pl czekają na Ciebie karmy dla ryb zamieszkujące oczka wodne.

Dzięki preparatom Tropical ustabilizujesz parametry wody, zadbasz o rośliny i zwierzęta oczka wodnego.

Tropical marka produktów terrarystycznych

W ofercie naszego sklepu zoologicznego TuZwierzaki.pl posiadamy produkty terrarystyczne marki Tropical. Wśród nich znajdziesz:

•  pokarmy dla gadów i płazów Tropical, 
•  preparaty dla gadów i płazów Tropical
•  podłoża do terrarium i insektarium Tropical

Dzięki różnorodnym produktom terrarystycznym marki Tropical stworzysz idealne warunki do życia swoich żółwi, jaszczurek czy żab. Tych lądowych, jak i wodnych. 

Zadbaj o swoje akwarium i terrarium z produktami Tropical

Sprawdź szeroką ofertę produktów marki Tropical dostępną w TuZwierzaki.pl. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz do swojego terrarium i akwarium. Od podłoży, preparatów po specjalistyczne pokarmy dostosowane do różnych gatunków zwierząt wodnych i lądowych. 

Jeśli masz pytania, zachęcamy, skontaktuj się z nami! Ekipa TuZwierzaki.pl jest do Twojej dyspozycji.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 545 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-18
Super obsługa , doradzono mi w zakupach . Jestem bardzo zadowolona Małgorzata
2024-05-28
zadwlona
pixel