Darmowa dostawa od 199,00 zł

Happy Birds

2 produkty

Happy Birds to marka karm dla ptaków zimujących. Należy do Centrum Handlowo-Usługowego “Bugaj” prowadzonego przez Tomasza Bugaja. To polski producent i dystrybutor zdrowych oraz pożywnych przysmaków dla pierzastych przyjaciół. W naszym sklepie zoologicznym TuZwierzaki.pl posiadamy szeroki wybór produktów tej marki.

Produkty marki

Centrum “Bugaj” prowadzi własne, profesjonalne gospodarstwo rolne. To tam hodowane są rośliny używane w karmach dla ptaków dzikich. Firma dysponuje również zaawansowanym sprzętem do obróbki surowców. Dodatkowo cały proces produkcji przebiega z zachowaniem rygorystycznych procedur oraz kontroli laboratoryjnej. Dzięki temu powstają produkty o zdrowym składzie, wysokiej jakości i bez zanieczyszczeń. 

Marka oferuje:

  • ziarno dla ptaków dzikich,
  • mieszanki zbóż, 
  • produkty tłuszczowe,
  • przysmaki dla ptaków
  • karmniki dla ptaków

Happy Birds przysmaki tłuszczowe dla ptaków zimujących

Przysmaki tłuszczowe to mieszanki tłuszczu zwierzęcego oraz ziaren i nasion. Smaczki smaczki formowane są w urocze kształty np. sowy lub dzwoneczka. Będą cieszyć nie tylko zwierzaki, ale także Twoje oko.

Dzięki nim możesz wspomóc pierzastych przyjaciół w swojej okolicy w okresie zimowym: w parkach, w ogrodzie. Również na balkonie czy po prostu za oknem w bloku. Przysmaki posiadają zawieszki, więc możesz zamocować je w dowolnym miejscu. Pamiętaj jednak, by umieszczać smaczki w punktach dostępnych dla ptaków, ale z dala od innych zwierząt, które mogą im zagrażać (np. kotów). Unikaj również przestrzeni mocno nasłonecznionych, ponieważ tłuszcz z łatwością się rozpuści.

Happy Birds karmniki dla ptaków wolnożyjących 

Marka oferuje również karmniki dla ptaków dzikich. Dostępne są w różnych wariantach:

•  z tubą na ziarna,
•  z siatką na kule tłuszczowe
•  opcje łączone.

Wszystkie posiadają uchwyt, za który powiesisz karmnik w wybranej przez siebie lokalizacji. Przy wyborze miejsca stosuj zasadę identyczną jak w przypadku zawieszek. 

Wykonane są one z wytrzymałego tworzywa sztucznego oraz elementów metalowych. Posłużą pierzastym gościom na długi czas./zmieniłabym te dwa zdania kolejnością, to powinno iść pierwsze, a to o wieszaniu jako drugie będzie logiczniej

Produkty dla ptaków dzikich w TuZwierzaki.pl

Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą produktów dla ptaków dzikich. W okresie zimowym warto pomóc tym zwierzakom, ponieważ dostęp do pokarmu jest ograniczony. Z pewnością odwdzięczą się wesołymi trelami. Dodatkowo masz możliwość ich obserwowania. Nie ma nic bardziej relaksującego niż ciepła kawka w dłoni i czarujące dzikie ptaki za oknem. 

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze właściwych produktów, zapraszamy do kontaktu!

Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 580 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-11
Zamówienie zostało zeealizowane zgodnie z przewidywaniami. Wszystko ok, super spakowane! Dzięki :)
2024-07-03
Super
pixel