Darmowa dostawa od 199,00 zł

Carnilove

71 produkty

Carnilove to nie tylko firma specjalizująca się w produkcji karmy dla zwierząt. Dzięki ich podejściu do powrotu do natury, kompozycje smakowe dla psów i kotów są tak tworzone, że aż 70% karmy stanowi mięso dzikiego pochodzenia. Kaczka, indyk, jagnięcina, ale także bażant, renifer czy łosoś, to tylko niektóre z propozycji Carnilove. Dodatkowo formuła karmy została pozbawiona ziemniaków oraz ryżu, w zamian za warzywa, zioła czy tapiokę. Takie rozwiązanie pozwala na oferowanie najwyższej jakości produktów żywieniowych, dopasowanych do potrzeb psów, niezależnie od ich wieku i rasy. Wśród oferty Carnilove wyróżnić można:

  • karmy mokre - zarówno w formie dań w puszkach, jak i w saszetkach. Stanowią one pełnowartościowy posiłek, w skład którego wchodzą starannie dobrane mięsa zwierząt dziko żyjących oraz owoce i warzywa. Pozwala to nie tylko na uzupełnienie zapotrzebowania energetycznego, ale także jest doskonałym źródłem witamin i minerałów;
  • karmy suche - bogate w wysokiej jakości mięso, dopasowane do potrzeb zwierząt każdej rasy. Dostępne zarówno w mniejszych, jak i w większych opakowaniach, pozwalają na urozmaicanie smaku karmy zwierzętom, bez utraty ich walorów smakowych i zapachowych;
  • przysmaki - dostępne w formie ciasteczek i snacków, które doskonale sprawdzą się nie tylko jako przekąska, ale także nagroda za poprawne wykonanie zadania. Podobnie jak inne produkty z oferty Carnilove, tak i przysmaki, tworzone są z najwyższej jakości produktów.

Producentem marki Carnilove jest czeska firma Vafo, która oferuje produkty do żywienia zwierząt od 1994 roku. Głównym jej założeniem przy produkcji karm i przysmaków Carnilove, był powrót do korzeni, uwzględnienie pochodzenia psów i kotów, a na tej podstawie stworzenie w pełni odpowiadających mieszanek smakowych. Postawienie na mięso pochodzące od naturalnie, dziko żyjących zwierząt sprawia, że jest ono wolne od antybiotyków, co ma znaczący wpływ na jakość produkowanej karmy dla psów i kotów. Dodatkowa rezygnacja z wszelkiego rodzaju zbóż pozwala na dopasowanie karmy do potrzeb zwierząt borykających się z nietolerancjami, takimi jak, chociażby celiakia. 

Wszystkie karmy oferowane przez Carnilove są w pełni naturalne, pozbawione konserwantów, a także wszelkich substancji poprawiających ich smak i zapach. Wybierane są więc nie tylko przez wymagających klientów, szukających karmy wysokiej jakości, ale także przez wielu hodowców psów i kotów. To także doskonała propozycja, która swoim smakiem zaspokoi oczekiwania najbardziej wybrednych zwierząt.

Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 521 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-14
Wspaniały sklep, wszystko perfect i terminowo. Gorąco polecam!
2024-04-14
Z przyjemnością wracam do tego sklepu. Sprawnie, miło i wygodnie!
pixel