Darmowa dostawa od 199,00 zł

Bozita

49 produktów

Bozita to wyśmienite produkty do żywienia zwierząt. Oferowany asortyment marki powstał w zgodzie z naturą. Świadczą o tym nie tylko starannie wyselekcjonowane kawałki mięsa użyte do produkcji pożywienia, ale także wykorzystane materiały, w jakich sprzedawane są poszczególne produkty z asortymentu. Coraz większy odsetek opakowań, stanowią te, wykonane z papieru, co pozwala na poddanie ich recyklingowi. Karmy Bozita wybierane są przez hodowców, wystawców, a także wymagających właścicieli. W asortymencie marki znajdziemy:

  • gotowe dania - dostępne zarówno w puszkach, saszetkach, jak i opakowaniach wykonanych z biodegradowalnego papieru. Poszczególne propozycje to w dużej mierze kawałki jednego gatunku mięsa w galarecie. Wśród mięs wyróżnić można drób, wołowinę, wieprzowinę, jagnięcinę czy ryby, ale także mięso z renifera oraz łosia.
  • dania specjalne - wśród których wymienić można specjalistyczne produkty żywieniowe dopasowane do potrzeb psów i kotów. To przede wszystkim gotowe dania pozwalające zadbać o sierść, wrażliwy żołądek, czy kondycję milusińskich.
  • pasztety - które stosowane mogą być zarówno jako samodzielny posiłek, ale także jako uzupełnienie suchego pożywienia dla zwierząt. Na uwagę zasługuje fakt, iż zdecydowaną większość składników pasztetu stanowi mięso.

Bozita to szwedzka marka, funkcjonująca i oferująca pożywienie dla zwierząt od 1903 roku. Jej wyróżnikiem jest przede wszystkim staranne przykładanie wagi do wykorzystywania tylko i wyłącznie składników pochodzenia naturalnego. To zdecydowanie największy i najbardziej popularny producent karm dla zwierząt w Szwecji, a jego produkty cieszą się uznaniem także poza granicami kraju. Troska o naturę widoczna jest nie tylko w recepturze poszczególnych rozwiązań, ale także na etapie produkcji. Produkty marki Bozita są:

  • produkowane z wykorzystaniem energii elektrycznej oraz hydroenergii, a wszelkie powstałe odpady przekształcane są w biogaz;
  • bezpieczne - mięso użyte do produkcji karm jest wolne od hormonów, antybiotyków oraz GMO, a wszystkie karmy spożyte mogą być przez człowieka;
  • przyjazne środowisku - dzięki zastosowaniu kartoników Terta Recart, nadających się do recyklingu, a także doskonale sprawdzających się w codziennym użytkowaniu;
  • wysokiej jakości - o czym świadczy dostosowanie procesu produkcji do międzynarodowych norm ISO 22000, odnoszących się do certyfikatów żywności;
  • poddawane badaniom - a co za tym idzie także i niezbędnym modyfikacjom, dzięki czemu, wykorzystywana jest najnowsza wiedza dotycząca żywienia zwierząt.
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 428 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-06
Szybko I rzetelnie
2023-11-01
Super szybko
pixel